Verona-Napoli, a pritet të startojë Rrahmani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Verona-Napoli, a pritet të startojë Rrahmani

14:31 | 24 Janar 2021

Rrahmani do të jetë në bankë rezerë në fillim të ndeshjes Verona –Napoli.

Verona-Napoli do të jetë ndeshja tjetër që luhet sot në kuadër të javës së 19-të në Serie A.

Napolitanët kërkojnë me ngulm fitoren për t’u ngjitur në krye, sidomos pas gabimeve të Milanit dhe Interit mbrëmë.

Në anën tjetër, Verona me një fitore eventuale sot do të hynte në garë për një vend në Evropë.

Amir Rrahmani do të jetë në bankën rezervë, kurse Elseid Hysaj starton për Napolin.

Komento: