Vesa befason: Do ta bëj një dokumentar për jetën tem, se shumica po thojnë që sdi as dy fjalë mi lidh

10:18 | 10 Shkurt 2024

Ish banorja e Big Brother VIP Kosova 2, Vesa Vllasaliu iu është përgjigjur pyetjeve të publikut në Post BBVK sonte.

Vesa u pyet për projektet në të ardhmen dhe habiti me përgjigjjen.

“Do ta sjell një dokumentar për jeten tem, se shumica po thojnë që sdi as dy fjalë mi lidh, edhe keni e pa këto ditë çka ka me ardh“, tha Vesa.

Komento: