Veseli pret iftarin e parë me prindër, publikon pamje nga atje

20:30 | 06 Maj 2019

Iftarin e parë, kreu i PDK-së ka zgjedhur që ta pres afër prindërve të tij.

Këtë Veseli e ka treguar përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjetin social, Facebook.

Ai postoi një fotografi teksa ka treguar që iftarin e ka pritur pranë më të dashurve të tij.

“Me prindërit për iftar. Agjërim të lehtë dhe Ramazan të mbarë për të gjithë”, ka shkruar ai krahas fotografisë.

Komento: