Veseli zbulon arsyen pse darkuan mbrëmë në shtëpinë e Hashim Thaçit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Veseli zbulon arsyen pse darkuan mbrëmë në shtëpinë e Hashim Thaçit

13:19 | 04 Shkurt 2019

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi mbrëmë ka pritur në ‘konak’ për darkë kryeministrin shqiptar, Edi Rama si dhe përfaqësuesit e koalicionit qeverisës, Kadri Veselin, Ramush Haradinajn, Fatmir Limajn e Behgjet Pacollin.

E se çfarë u biseduar në këtë takim ka folur Kadri Veseli.

Ai ka treguar arsyen e këtij takimi, e që sipas tij ishte shtëpia e re e presidentit të vendit.

“Ia uruam shtëpinë e re Hashim Thaçit”, ka thënë Veseli. /ORAinfo/

Komento: