‘Veshje Rugove’, Shyhretja dhe Engji shfaqen të veshura me rroba tradicionale – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Veshje Rugove’, Shyhretja dhe Engji shfaqen të veshura me rroba tradicionale

09:52 | 14 Tetor 2021

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, shkruan ORAinfo.

Engji vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo dhe nëna e saj, Shyhrete Behluli janë duke punuar në lanësimin e një këngë të re.

Në këtë videoklip, Engji dhe Shyhretja do të shfaqen të veshura me veshje tradicionael.

‘Veshja e Rugovës…’, është përshkrimi qe Engji i ka bërë këtyre fotove.

Në këto imazhe ato po duken kaq bukur. /ORAinfo/

Komento: