Vetaksident në Skenderaj, tre persona të lënduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vetaksident në Skenderaj, tre persona të lënduar

13:46 | 01 Janar 2019

Një vetaksident me të lënduar ka ndodhur mbrëmë pasmesnate në fshatin Kopiliq i Epërm në Skënderaj.

Si pasojë e aksidentit tre persona janë lënduar.

Nga ky aksident i lënduar mbeti vozitësi si dhe dy pasagjerët që ishin me të.

Pas kësaj të lënduarit janë dërguar për në Spitalin e Mitrovicë për tretman mjekësor.

Komento: