Vetëm gjatë ditës së djeshme ndodhën 27 aksidente, kishte edhe me fatalitet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vetëm gjatë ditës së djeshme ndodhën 27 aksidente, kishte edhe me fatalitet

16:26 | 10 Mars 2019

Aksidentet e trafikur kanë filluar të bëhen shumë të shpeshta në vendin tonë.

Vetëm hjatë ditës së djeshme në Kosovë kanë ndodhur gjithsej 27 aksidente, ku një prej tyre ka qenë me fatalitet.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme në vendin tonë kanë ndodhur gjithsej 27 aksidente.

Sipas Policisë fatkeqësisht një aksident ka qenë me fatalitet dhe shtatë të tjerë me lëndime trupore.

Ndërkaq 19 aksidente kanë qenë me dëme materiale, shkruan më tutje lajmi.net.

Po ashtu, gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 172 tiketa trafiku për kundërvajtje të ndryshme.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!