Vetëm në të brendshme, Beniada tregon trupin e saj “hot” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vetëm në të brendshme, Beniada tregon trupin e saj “hot”

20:45 | 07 Gusht 2022

Beniada Nishani, është njëra nga modelet më të njohura shqiptare.

Ani pse më e famshme është në shtetin italian, shtet në të cilin ajo e ka zhvilluar karrierën, Beniada mori zemrat e shqiptarëve me pjesëmarrjen e saj në Big Brother Albania, shkruan ORAinfo.

Qelterësia e saj dhe shpirti i saj i bardhë i bëri për vete shumë adhurues të cilët e përkrahnin atë edhe pas daljes nga formati.

Tani, Beniada iu ka kthyer sërish profesionit dhe së fundmi ka sjellë një sesion në të brendshme . Trupi i saj shkëlqen si gjithmonë./ORAinfo/

Komento: