Vetëm pak kohë pasi u bë nënë, Kaltrina jep lajmin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vetëm pak kohë pasi u bë nënë, Kaltrina jep lajmin e madh

20:20 | 14 Janar 2020

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur nga Vushtrria.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

E pak muaj pasi u bë nënë, Kaltrina tregon se tashmë do të fillojë me një emision.

Se për ҫka konkretisht bëhet fjalë, mbetët të shihet në vazhdim./ORAinfo/

Komento: