vetura godet këmbësoren në vija të bardha në Prishtinë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

vetura godet këmbësoren në vija të bardha në Prishtinë

23:30 | 14 Qershor 2021

Prishtinë, vetura go.det këmbësoren në vija të bardha.

Sot rreth orës 21:00, në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor, në mes të një automjeti dhe një këmbësori.

Si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime trupore.

I njëjti është dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor.

Hetuesit e njësitit të trafikut rajonal po merren me rastin.

“Sot rreth orës 21:00, në rrugën “Fahri Fazliu” në Prishtinë, ka ndodhur një aksident rrugor, në mes të një automjeti dhe një këmbësori. Si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar për trajtim të nevojshëm mjekësor. Hetuesit e njësitit të trafikut rajonal po merren me rastin”, konfirmon policia.

Komento: