Vetura godet një person dhe ik nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vetura godet një person dhe ik nga vendi i ngjarjes

00:00 | 18 Shtator 2019

Aksident i rëndë ka ndodhur.

Një aksident me pasojë lëndimi ka ndodhur në Elbasan.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje.

Një grua dyshohet se është përplasur nga një automjet i madh.

Drejtuesi i mjetit mësohet se është larguar nga vendngjarja.

Gruaja 50-vjeçare është transportuar në spital dhe është në gjendje kritike për jetën.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!