Vetura godet shtyllën elektrike, dalin pamje nga vendi i ngjarjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vetura godet shtyllën elektrike, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

18:59 | 13 Maj 2019

Në fshatin Llabjan të Novobërdes, një veturë goditi shtyllën elektrike.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Besohet që vetura e aksidentuar ka dal jashtë shiritit të saj dhe e ka goditur shtyllën elektrike.

Shtylla elektrike nuk është rrëzuar por ajo paraqet rrezik për veturat që kalojnë në atë rrugë.

Komento: