Veturta del nga rruga në rrugën Istog-Gurakoc, a ka të lënduar? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Veturta del nga rruga në rrugën Istog-Gurakoc, a ka të lënduar?

15:10 | 22 Shkurt 2019

Një veturë është rrotulluar në aksin rrugorë Istog-Gurakoc.

Një aksident ka ndodhur sot rreth orës 14:05 në rrugën Istog- Gurrakoc, përkatësisht në fshatin Tomoc.

Dyshohet se shkak i këtij vetë aksidenti është humbja e kontrollit nga shoferi, që ka rezultuar me humbje të drejtimit dhe dalje nga rruga.

Përveç dëmtimeve që ka pësuar vetura, nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

Komento: