Violeta shkon në dasmë, i bie çiftelisë për dasmorët – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Violeta shkon në dasmë, i bie çiftelisë për dasmorët

14:21 | 31 Korrik 2021

Violetë Kukaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku shqiptar.

Ajo ka qenë për vite një ndër më të pëlqyerat dhe këngët e saj dëgjohen edhe sot me notalgji të madhe, shkruan ORAinfo.

Violetën e gjejmë përherë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka publikuar disa imazhe ku tregon se ka shkuar në dasmë.

E për dasmorët ajo ka luajtur edhe me çfiteli./ORAinfo/

Komento: