Vjedhje e pazakontë në xhami – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjedhje e pazakontë në xhami

11:47 | 15 Shkurt 2019

Persona të panjohur gjatë ditës së djeshme kanë hapur me forcë derën e një xhamie dhe kanë vjedhur një akumulator (bateri).

Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vitisë, dhe është raportuar nga ankuesi mashkull shqiptar.

Sipas Policisë së Kosovës, njësitë policore përkatëse janë duke hetuar rastin. /ORAinfo/

Komento: