Vjedhje e rëndë në këtë komunë të Kosovës – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vjedhje e rëndë në këtë komunë të Kosovës

12:14 | 08 Prill 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në komunën e Suharekës.

Stoli në vlerë të konsiderueshme janë vjedhur në Suharekë.

Sipas Policisë së Kosovës, një burrë ka raportuar se persona të panjohur kanë hyrë me forcë në shtëpinë e tij.

Lidhur me rastin, i cilësuar nga PK si vjedhje e rëndë, njësitet policore janë duke kryer hetimet e nevojshme.

“Viktima mashkull K-Shqiptar ka raportuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij me ç’rast kanë vjedhur stoli ari me vlere të konsiderueshme. Lidhur me rastin njësitet policore janë duke kryer hetime”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!