Vjedhje e rëndë në Pejë, policia jep detaje rreth rastit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vjedhje e rëndë në Pejë, policia jep detaje rreth rastit

14:30 | 03 Mars 2019

Vjedhjet kanë filluar të bëhen mjaftë të shpeshta në vendin tonë.

Një e tillë ka ndodhur edhe në komunën e Pejës.

Në Ramun të Pejës dje është vjedhur një veturë e tipit Golf III.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka raportuar se nga person-a të panjohur i është vjedhur vetura e tij e tipit Golf III me targa vendore. Rasti është duke u hetuar”, shkruhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!