Vjedhje në “Albi Mall” në Veternik – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vjedhje në “Albi Mall” në Veternik

10:51 | 06 Prill 2019

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në ‘Albi Mall’.

Gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një vjedhje brenda objektit të “Albi Mall” në Veternik të Prishtinës.

Një person i ka vjedhur telefonin një gruas.

I dyshuari është prangosur nga policia dhe është dërguar në qendrën e mbajtjes.

“Albi Mall” Veternik, 05.04.2019 – 19:30. Është prangosur i dyshuar mashkull K/Shqiptar, pasi i njëjti është identifikuar se i ka vjedhur telefonin ankueses femër K/Shqiptare. Me urdhër të prokurorit, i dyshuari është dërguar në qendrën e mbajtjes”, njofton policia.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!