Vjen lajmi “bombë”, ja ku po transferohet Dybala – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Vjen lajmi “bombë”, ja ku po transferohet Dybala

13:32 | 12 Qershor 2019

Inter, shpreson të largojë Mauro Icardi në verë dhe po hulumtojnë mundësinë e një marrëveshjeje këmbimi me Juventusin që përfshin Paulo Dybala.

Sipas burimeve të afërta me bisedimet, menaxher i ri i Interit, Antonio Conte, dëshiron 26-vjeçarin, ndërsa bordi është gjithashtu i etur të shesë argjentinasin, përcjell ORAinfo.

Nerazzurët po i shtyjnë kampionët e Serie A që Juve të marrin në konsideratë një marrëveshje që do të përfshijë Dybala, i cili e pa rolin e tij të reduktuar në klub pas mbërritjes së Cristiano Ronaldos verën e kaluar./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!