Vjen reagimi i papritur i Leonardos kundrejt Piatek – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjen reagimi i papritur i Leonardos kundrejt Piatek

15:06 | 30 Janar 2019

Milan mbrëmë bëri një hap të madh.

Drejtori sportiv i Milanit, Leonardo, foli me mikrofonin e CalcioNapoli24.it dhe bëri një koment mbi ecurinë e Krzystof Piatek dje kundër Napoli në Coppa Italia përcjell ORAinfo.

“Unë prisja një debutim si ai nga Piatek, ai është një lojtar shumë i fortë dhe ne shpresojmë se do të vazhdojë kështu”, e pashë Napoli në rënie fizike, por duhet thënë se Milan luajti një lojë të madhe “, tha ai./ORAinfo/

Komento: