Vjollca Haxhiu merr dhuratën më të veҫantë, nuk do ta besoni nga kush

20:44 | 20 Janar 2019

Vjollca Haxhiu është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër këngëtaret më të pëlqyerat nga ky zhanër.

Ajo është herë pas here aktive me këngë të reja dhe që të gjitha bëhen shumë të pëlqyera, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar dhuratën që ka marrë nga një fans i saj.

E ajo dhuratë është një vizatim shumë i bukur./ORAinfo/

Komento: