Vjollca publikon foto nga ashensori, flokët e saj kaçurrela morën tërë vëmendje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjollca publikon foto nga ashensori, flokët e saj kaçurrela morën tërë vëmendje

23:50 | 01 Mars 2021

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet në ashensor dhe janë flokët e saj që morën tërë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: