Vjollca rregullohet e vishet me fustan të gjatë, zbulon më shumë se ҫ’duhet – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vjollca rregullohet e vishet me fustan të gjatë, zbulon më shumë se ҫ’duhet

21:36 | 26 Dhjetor 2019

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është përherë tejet aktive me postime në rrjete sociale.

Sonte ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket e bukur dhe provokative./ORAinfo/

Komento: