Vrasje në tentativë në Fushë Kosovë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Vrasje në tentativë në Fushë Kosovë

09:18 | 18 Korrik 2021

Raportohet se një person i dyshimtë pas një mosmarrëveshje, ka shtënë me armë zjarri në drejtim të viktimës dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa njësia policore në vendin e ngjarjes kanë gjetur dhe konfiskuar një predhë dhe një fishek të kalibrit 7.62mm.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori. Rasti është nën hetime.

Komento: