Watford – Chelsea, befasi në formacionet zyrtare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Watford – Chelsea, befasi në formacionet zyrtare

19:56 | 26 Dhjetor 2018

Do të zhvillohet ndeshja mes Watford dhe Chelsea.

Skuadra e MaurizioSarrit, do të kërkojë të rikthehet te fitorja në sfidën ndaj Watford.

Ndeshja mes Ëatford dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 20:30.

Formacionet zyrtare:

Ëatford: Femenía, Kabasele, Cathcart, Holebas, Doucouré, Capoue, Sema, Pereyra, Deulofeu, Deeney.

Chelsea: Kepa, Azpilicueta, Rüdiger, David Luiz, Alonso, Jorginho, Kanté, Kovačić, Ëillian, Pedro, Hazard.

Komento: