West Ham United – Liverpool, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

West Ham United – Liverpool, publikohen formacionet zyrtare të ndeshjes

21:11 | 04 Shkurt 2019

Sonte do të zhvillohet ndeshja mes West Ham United dhe Liverpoolit.

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjes.

Liverpool do të luaj në udhëtim në Londër, për ndeshjen e vlefshme për xhiron e 25-të të Premierligës.

“The Reds” konsiderohen favorit për këtë ndeshje, në të cilën e kërkojnë fitoren me doemos.

Lojtarët e Klopp synojnë që të vazhdojnë serinë e mirë me West Ham, prej katër fitoreve radhazi në këtë duel.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 21:00.

West Ham:

Liverpool:

Komento: