‘Xhakarta’ i ka shkatërruar kaqurrelat, shikoni gjendjen e flokëve të saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Xhakarta’ i ka shkatërruar kaqurrelat, shikoni gjendjen e flokëve të saj

15:18 | 27 Shkurt 2020

Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Arta mori gjithë vëmendjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

E sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka ‘shkatrruar’ kaçurrelat dhe flokët e saj nuk po duken në gjendje aq të mirë./ORAinfo/

Komento: