‘Xhakarta’ në darkë romantike, shfaqet vezulluese në këtë fustan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Xhakarta’ në darkë romantike, shfaqet vezulluese në këtë fustan

12:34 | 26 Dhjetor 2019

Arta Elezaj është aktorja që arriti të bëhet e njohur dhe e suksesshme në një periudhë shumë të shkurtër.

Ajo u bë e njohur me rolin e saj të ‘Xhakartës’ në serialin ‘O sa mirë’, përcjell ORAinfo.

Arta mori gjithë vëmendjen e publikut në këtë rol, sidomos me pamjen e saj e në veçanti me flokët kaçurrela.

Së fundi, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dalë në një darkë romantike.

E me këtë fustan rrëmbeu gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: