Xhbanja bën frizurën e vesh fustanin më të bukur, është bërë si ‘loҫkë’ e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xhbanja bën frizurën e vesh fustanin më të bukur, është bërë si ‘loҫkë’ e vërtetë

11:22 | 29 Dhjetor 2018

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

Komento: