‘Xhbanja’ rrezikon jetën për të bërë këtë video provokuese – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

‘Xhbanja’ rrezikon jetën për të bërë këtë video provokuese

10:16 | 03 Shtator 2019

Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovarë si ‘Xhbanja’ në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe nga më të ndryshmet.

Se fundmi, ‘Xhbanja’ ka befasuar fansat e saj me videon e publikuar se fundmi.

Ajo ka rrezikuar edhe jetën për të bërë një video provokuese duke u shetitur me anije.

Për me tepër shikojeni videon dhe gjykojeni vet veprimin e saj…/ORAinfo/

Komento: