Xhensila e Besi zbukurohen për të dalë, për ku janë nisur kështu – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xhensila e Besi zbukurohen për të dalë, për ku janë nisur kështu

19:47 | 22 Maj 2020

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj, janë një çift tejet i pëlqyer në publik.

Ata i bënë për vete të gjithë që në daljen e parë dhe që nga atëherë janë shumë të përfolur, përcjell ORAinfo.

Çiftin e gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ata kanë postuar një foto ku shihet se janë rregulluar e në veshje elegante.

Si duket kanë vendosur të festojnë pas izolimit./ORAinfo/

Komento: