Xhensila ndryshon lukun, nuk po njihet më – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Xhensila ndryshon lukun, nuk po njihet më

15:00 | 14 Gusht 2019

Xhensila Myrtezaj, po guxon të bëjë ndryshime .

Xhensila Myrtezaj ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq më ndryshe prej herave të tjera, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja kësaj radhe ndryshoi drastikisht pamjen, nga brune ajo u shndërrua në bjonde dhe dukej tejet seksi.

Për ndryshe, “Sekreti im” titullohet kënga e fundit e Xhensilës, e cila ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!