Xhensila po duket e ‘zjarrtë’ me pamjen e re, provokon duke zbuluar… – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Xhensila po duket e ‘zjarrtë’ me pamjen e re, provokon duke zbuluar…

16:40 | 21 Korrik 2019

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet e bukur me kaqurrela si dhe ka zbuluar barkun./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!