Xhensila vishet me minifund e këmishë, do ta ‘ҫmend’ Besin më këtë pamje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xhensila vishet me minifund e këmishë, do ta ‘ҫmend’ Besin më këtë pamje

16:42 | 23 Prill 2019

Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me këmishë dhe minifund dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: