Xhensila zburohet për të dalë, ekspozon trupin si peshk me këtë fustan – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xhensila zburohet për të dalë, ekspozon trupin si peshk me këtë fustan

19:35 | 12 Shtator 2019

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja nga Shqipëria dhe shumë e pëlqyer për publikun.

Ajo është e martuar em aktorin e njohur Bes Kallaku dhe bashkë kanë një vajzë, përcjell ORAinfo.

Xhensila tani është kthyer fuqishëm në skenë pasi u bë nënë.

Sot, ajo është bërë gati për të shkuar në një mbrëmje e me këtë pamje po duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Komento: