Xhensilën po e lë vajza pa gjumë, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Xhensilën po e lë vajza pa gjumë, shikoni në ҫfarë gjendje ka përfunduar

00:01 | 12 Shkurt 2019

Xhensila është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë nuk është shumë aktive pasi që është bërë nënë, shkruan ORAinfo.

Por, bukuroshja vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto pa grim, në të cilën po duket paksa e lodhur.

Duket se detyra e nënës e ka lodhur pak Xhensilën./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!