Xherdan Shaqiri befason të gjithë me postimin e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xherdan Shaqiri befason të gjithë me postimin e fundit

23:57 | 27 Dhjetor 2018

Xherdan Shaqiri ka bërë një postim interesant sonte.

Ai ka postuar disa foto shumë seksi në Intagram ku tregon muskujt e tij.

Xherdani ende është beqar, derisa shpesh ka thënë se do të dëshironte që nusja e tij të ishte nga Kosova.

Derisa më shumë flet për karrierën e tij profesionale, Shaqiri ka qenë gjithmonë i rezervuar dhe pak i turpshëm kur ka folur për jetën e tij private.

E vetmja aferë e tij daton me Ilda Bejlerin, për të cilën Shaqiri kishte dhënë intervistë kur kishte kaluar në Inter, nga Bayerni.

Komento: