Xherdan Shaqiri i befasoi të gjithë me deklaratën e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Xherdan Shaqiri i befasoi të gjithë me deklaratën e fundit

19:55 | 03 Janar 2019

Xherdan Shaqiri ka bërë një postim interesant në rrjetet sociale.

Kanë mbetur më pak se dy orë deri të fillimi i derbit të madh në Angli, i cili edhe mund ta përcaktojë për sivjet titullin e kampionët.

Gjithçka është gati sonte për ndeshjen në Etihad Stadium në mes të Manchester Cityt dhe Liverpoolit, e gati është edhe Shaqiri.

Mesfushori kosovar ka postuar një fotografi në rrjetet sociale ku duket se mezi pret që të luaj në këtë ndeshje të cilën ai e ka konsideruar si ndeshje të madhe.

“”Ndeshje e madhe sonte”, ka shkruar Shaqiri në rrjetet sociale.

Komento: