Yll i madh i thotë “PO” Milanit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Yll i madh i thotë “PO” Milanit

21:56 | 25 Janar 2019

AC Milan ende shpreson të nënshkruajë mesfushorin Yannick Carrasco para mbylljes së dritares së transferimit, raporton Calcio Mercato përcjell ORAinfo.

Superstar belg ka thënë tashmë po një transferimi në San Siro, por tani duhet të bjerë dakort të marrë një shkurtim të pagave prej 11 milion euro për çdo vit për të përfunduar transferimin.

Carrasco ka kontribuar me shtatë gola dhe pesë asistime në 25 ndeshje te ekipi kinez të Super League për Dalian Yifang, pasi u bashkua me klubin në shkurt të vitit të kaluar./ORAinfo/

Komento: