Ylli i Arsenalit viziton lojtarët në stërvitje para transferimit në Serie A – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ylli i Arsenalit viziton lojtarët në stërvitje para transferimit në Serie A

14:51 | 16 Maj 2019

Aaron Ramsey ka bërë viziten e fundit në qendrën e trajnimit të Arsenalit përpara se të niset për Itali të Juventus, përcjell ORAinfo.

Ylli nga Uellsi do të transferohet te Juventusi gjatë afatit kalimtar të verës si lojtar i lirë, pasi kontrata e tij në Arsenal do të përfundojë në fund të sezonit.

Ramsey bërë një përshëndetje me tifozët e Arsenalit gjatë lojës së fundit të klubit në shtëpi në Premier League kundër Cardiff. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!