Ylli i Barcelonës po e zëvendëson Hazardin te Chelsea – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i Barcelonës po e zëvendëson Hazardin te Chelsea

17:31 | 23 Prill 2019

Chelsea është vendosur të konkurrojë me Manchester United për Philippe Coutinho të Barcelonës, në rast se Eden Hazard largohet nga klubi, thotë The Dail Mirror.

Coutinho nuk ka arritur të gjejë veten në Barcelonë që nga transferimi i tij nga Liverpool në janar 2018, dhe Hazard ka kohë që thuhet se po shkon drejt Madridit, përcjell ORAinfo.

Coutinho me sa duket zemëroi tifozët e Barcelonës, kur ai festoi golin tij të Ligës së Kampioneve duke i mbuluar veshët e tij drejt turmës së Camp Nou./ORAinfo/

Komento: