Ylli i Juventusit bën aksident të rëndë, kjo është gjendja e tij – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i Juventusit bën aksident të rëndë, kjo është gjendja e tij

16:34 | 04 Shkurt 2019

Ylli i Juventusit, Douglas Costa, thuhet se është përfshirë në një aksident rrugor të hënën në mëngjes.

Sipas La Stampa, incidenti ndodhi në autostradën midis Livorno Ferraris dhe Santhia në Italinë veriore përcjell ORAinfo.

Gazeta shpjegon se shërbimet emergjente u thirrën në vendngjarje, por siguron Kosta, i cili ishte në timonin e një Jeep Cherokee, nuk ka pësuar ndonjë lëndim të rëndë.

Megjithatë, një 47-vjeçar që ngiste një Fiat Punto do të ishte dërguar në një spital afër për t’u trajtuar.

Brazilian ka bërë 24 paraqitje për Juve këtë sezon, duke shënuar një gol dhe duke asistuar dy herë./ORAinfo/

Komento: