Ylli i madh dëshiron të transferohet në “San Siro” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i madh dëshiron të transferohet në “San Siro”

22:01 | 21 Prill 2019

Gerard Deulofeu dëshiron të transferohet te AC Milan dhe mbetet që klubi nga Serie A të pajtohen me Watford, raporton Calciomercato.

Deulofeu nuk e ka fshehur dëshirën e tij për t’u kthyer në Milano, ku luajti në hua në vitin 2017, përcjell ORAinfo.

Borussia Dortmund është gjithashtu e interesuar për spanjollin, me Watford që do të luajë për 40 milionë euro në çdo marrëveshje për lojtarin./ORAinfo/

Komento: