Ylli i madh i thotë “JO” Milanit ! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i madh i thotë “JO” Milanit !

11:45 | 13 Shkurt 2019

Mesfushori i FC Porto Hector Herrera ka sinjalizuar synimet e tij për të lënë klubin portugez kur kontrata e tij skadon në verën e vitit 2019 përcjell ORAinfo.

Ylli meksikan i impresionuar në Kupën Botërore të FIFA-s në verë dhe u bë një objektiv i disa klubeve, përfshirë AS Roma.

Kontrata e Herrera skadon në verë dhe AC Milan dhe Olympique Lyonn janë të gjitha ekipet që janë ofruar mesfushorin.

Megjithëse Milan është i interesuar, Herrera nuk shihet se e do transferimin në San Siro dhe Lyon është ai që udhëheq garën për meksikanin./ORAinfo/

Komento: