Ylli i madh ishte afër të kaloi te Milani, por ndodhi e papritura – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i madh ishte afër të kaloi te Milani, por ndodhi e papritura

15:42 | 12 Shkurt 2019

Mesfushori i Porto Hector Herrera ka sinjalizuar synimet e tij për të lënë klubin portugez kur kontrata e tij skadon në verën e vitit 2019.

Ylli meksikan i impresionuar në Kupën Botërore të FIFA-s në verë dhe u bë një objektiv i disa klubeve, përfshirë Romën, përcjell ORAinfo.

Kontrata e Herrera skadon në verë dhe të dy klubet Milan dhe Olympique Lyonnais janë të gjitha ekipet që janë ofruar mesfushorin.

Megjithëse Milan është i interesuar, Herrera nuk shihet si një prioritet dhe Lyon është ajo që udhëheq garën për meksikanin. /ORAinfo/

Komento: