Ylli i madh po transferohet tek Interi? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ylli i madh po transferohet tek Interi?

23:31 | 12 Qershor 2019

Lukaku duket e ka synim Interin.

Romelu Lukaku ka ndezur spekulimet për një transferim të mundshëm te Inter.

Sulmuesi belg po konsiderohet si pasues i Mauro Icardit te skuadra nga ‘San Siro’.

Derisa në media vazhdohet të raportohet rreth kësaj lëvizje, është tani vetë Lukaku që ka bërë hapin e parë në këtë drejt.

Ylli i Manchester United e ka cilësuar Antonio Conten si trajnerin më të mirë në botë, teksa italiani së fundi ka marrë drejtimin e Interit.

“Conte? Për mua më i miri në botë, është bukur ta shohësh tek Interi”, ka deklaruar Lukaku.

“Kush më njeh mirë e di se ëndërroj të luaj në Serie A, e kam vendosur të ardhmen time”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!