Ylli i madh zbarkon te Roma – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Ylli i madh zbarkon te Roma

09:04 | 21 Gusht 2019

Roma ka ndarë fotot e Davide Zappacosta që ka arritur në Romë përpara një lëvizje të mundshme nga Chelsea.

Mbrojtësi i djathtë nuk është përfshirë në një skuadër të ndeshjeve të Ligës Premier, nën urdhrat e trajneri të ri të Blues, Frank Lampard dhe duket se do të vulosë një rikthim në vendlindjen e tij, përcjell ORAinfo.

Në mungesë të tij, Reece James do të pritet të sigurojë mbulesë dhe konkurrencë për Cesar Azpilicueta./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!