Ylli i Milanit tërhiqet nga kombëtarja, po martohet

20:21 | 02 Qershor 2019

Piatek po martohet.

Sulmuesi i Milanit, Krzysztof Piatek është tërhequr nga ekipi kombëtar polak dhe ka njoftuar martesën e tij në një postim në Instagram.

Sulmuesi i Rossonerëve iu bashkua klubit këtë dimër dhe i ka impresionuar klubit. Ai përfundoi fushatën si golashënuesi më i lartë jo vetëm për Milanin, por edhe për Gjenovën./ORAinfo/

Komento: