Ylli i Real Madridit në telashe të mëdha, ҫfarë po ndodh me të? – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli i Real Madridit në telashe të mëdha, ҫfarë po ndodh me të?

23:36 | 03 Shtator 2019

Duket se lojtari i Realit nuk po kalon kohë të mirë.

Vinicius Jr nuk është një lojtar që po bind trajnerin Zinedine Zidane.

Ylli brazilian ka luajtur vetëm 118 minuta nga 270 të mundshme në La Liga këtë sezon, pavarësisht problemeve të shumta të Real Madridit me lëndimet.

‘AS’ shkruan Vinicius nuk e ka vesimin e Zinedine Zidane.

Lojtari këtë verë është përfolur si një mundësi e përfshirjes në bisedimet mes Real Madridit dhe PSG-së, për transferimin e Neymar në ‘Santigo Bernabeu’.

Komento: