Ylli në epërsi ndaj Trepçës në pjesën e parë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Ylli në epërsi ndaj Trepçës në pjesën e parë

18:40 | 26 Mars 2023

Ylli e mbyll pjesën e parë në epërsi ndaj Trepçës.

Golden Eagle Ylli ka shkuar në pushimin në mes dy pjesëve në epërsi të lartë ndaj Trepçës, në kuadër të Prince Caffe Superligës së Kosovës në basketboll.

Suharekasit janë duke fituar me rezultat 55-45 ndaj mitrovicasve.

Më i dalluari i Yllit në pjesën e parë ishte Bashir Ahmed, me 10 pikë, 2 kërcime dhe katër asistime.

Komento: